Різниця між QA Automation та QA Manual

قياسي

До речі, у мене недавно це питання двічі запитували на співбесідах. Так давай розділяти технічні (професійні) знання та доменні знання. Надаючи вашу електронну адресу, ви погоджуєтесь з нашою Політикою приватності. Розкажіть про структуру http-запиту та відповіді. Спробуємо розібратись в деталях на прикладі великої компанії.

Мені пощастило потрапити на практику, де старші колеги просвітили, що є такі речі, як Perl, Bash, що можна гнучко все використовувати й комбінувати. Я робив задачки «за дякую», втім досвід здобув. Та вже тоді відчував, що мені все ж бракує знань для карʼєрного розвитку. До того ж, маючи глибокі навички та досвід, тестувальнику досить легко перекваліфікуватись у бізнес-аналітика https://wizardsdev.com/ (Business Analyst) та навіть проєктного менеджера (Project Manager). Комунікаційні навички вирішують одну з найскладніших проблем будь-якої колективної співпраці — порозуміння людей. Вміння проводити презентації та перемовини допомагають фахівцю не тільки чітко презентувати власну ідею чи результат виконання роботи, а й обговорити це з людьми або змінити їхні переконання.

«Будь-який досвід в інших сферах може стати в пригоді як під час тестування, так і просто під час роботи з людьми»

Розуміти кінцевого користувача, його потреби й побажання та навіть знати, що конкретно йому може не сподобатись, — одна з вершин, до якої має прагнути кожен такий фахівець. ➕ Дана професія насамперед розбудовує особистість людини та великий спектр нетехнічних та напівтехнічних навичок, про які я розповім нижче. Навичок, які допомагають у вільному від роботи житті та навіть у випадку зміни професії. QA інженер може вирости до техліда, тестліда, тімліда, QA Manager. Можна трохи змістити фокус з тестування і стати продакт оунером, скрам-майстром чи розвиватися більше в технічному напрямку та безпосередньо розробці й стати девелопером.

що має знати middle manual QA

Говорячи про кар’єрні перспективи, ви також можете піти шляхом суттєвого розвитку hard skills і, опанувавши програмування та супутні технології, поповнити ряди розробників. Якщо ж ваша сильна сторона – це soft skills і ви плануєте зробити наголос саме на них, можете розвиватися в напрямку бізнес-аналізу або менеджменту. Тестувальник – спеціаліст, який фокусується на проведенні безпосередніх тестів над уже створеним ПЗ (складання тест-кейсів та баг-репортів, локалізація дефектів тощо). Фахівець перевіряє, чи все працює згідно із заявленими вимогами, проводить збір статистичних даних та фіксує їх у відповідних документах.

Кар’єрні перспективи: як і куди може рости QA automation engineer

Наприклад, якщо інженер не знає, як працювати з гітом, то  це погано і ознака некомпетентності. А якщо він не розбирається у тонкощах middle manual QA IRS чи SWAP транзакцій (з першого дня) — то це штуки, які ЯКЩО ТРЕБА — можна довчити. При цьому ЗП QA буде менше, ніж в девелопера.

що має знати middle manual QA

Як правильно його використовувати, підтримувати та чи взагалі він потрібний для більшості проєктів? 34.Яка різниця між чеклістом і тест-кейсами? 35.Наведіть приклад хорошого тест-кейсу. Основи програмування мануальному QA потрібні не для того, щоб займатися безпосереднім кодингом, а щоб вміти читати код розробника і розуміти, що в ньому відбувається. Тут важлива не сама мова програмування, а банальне розуміння того, як створюються програми, що таке змінні, функції, методи, класи, які є методології програмування, як вони реалізуються і т. Для вивчення основ добре підійде C# або Java.

Проводимо співбесіди з QA Engineer без хвилювань

У чому полягають поширені помилки новачків? Дехто начитується теорії, завчає терміни й уже пробується на інтерв’ю. Але оскільки людям бракує практики і розуміння цієї теорії, співбесіди даються важко.

 • 111.Що потрібно перевіряти під час використання сканера відбитка/Face ID?
 • Фахівець перевіряє, чи все працює згідно із заявленими вимогами, проводить збір статистичних даних та фіксує їх у відповідних документах.
 • Коли я навчалася, у нас було програмування та інші профільні предмети, але не було дисципліни, пов’язаної з тестуванням.
 • Якби хотілося б, щоб про лікарів чи пілотів говорили, що люди «після курсів» мають більше переваг, ніж вони, які вчили медицину роками.
 • У підсумку я влаштувалася QA automation engineer у компанію SimCorp, де працюю вже повних 8 років.
 • Я не погоджуюся з думкою, ніби увійти в IT через тестування найпростіше.
 • Scrum є однією з найпопулярніших реалізацій agile-підходу.

Далі приступаємо до вивчення веб-сервісів, а потім – популярної баг-трекінгової системи Jira і потужного набору інструментів для тестування API – Postman. SQL — це мова запитів, яка використовується для взаємодії з даними в реляційних базах даних. Тестувальнику вона стане у нагоді для того, щоб виконувати бекенд-тестування для перевірки тестових даних, вставлення, видалення, оновлення їх значень у БД.

Що входить в обов’язки QA Engineer?

Наприклад, я питаю теорію тестування, техніки тест дизайну та ін., коли провожу співбесіду на позицію Auto QA. Але це можна і самому вивчити і розібратись, бо більша частина питань все ж таки стосуються автоматизації. Але, на жаль, у більшості проєктів немає ідеально розподілених обов’язків, і всі задачі, котрі описані для мануального QA, переходять до автотестувальника. Тому сьогодні автотестувальник — це універсальний Full-Stack спеціаліст у сфері quality. Забезпечення якості (Quality Assurance) — найширше з усіх понять, яке являє собою сукупність заходів, охоплюючих абсолютно усі етапи розробки, випуску та експлуатації програмного забезпечення. Це активності на усіх етапах життєвого циклу ПЗ, які вживаються для забезпечення необхідного рівня якості продукту.

Однією з поширених проблем для початківців є структуризація теоретичного матеріалу для вивчення. В цьому випадку краще починати з вивчення базових понять і розбирати складніші категорії. Технічне інтервʼю — важливий етап найму.

Приділіть час вивченню принципів Agile/Scrum — з їх допомогою ефективно розробляється сучасне програмне забезпечення. Методологія гнучкого розроблення є дуже важливою для тестувальника, оскільки він бере участь у виробничому циклі так само, як і розробники. QA Manual Engineer здебільшого потрібні у FinTech, проєктах, які пов’язані з business intelligence, або на десктоп-проєктах. Тобто у світчерів майже завжди є перевага.

Відповідний багаж знань і навичок робить його кращим за конкурентів, коли на ринку пропозиція перевищує попит. Ще одна важлива вертикаль — SQL, починаючи від вебпроєктів і завершуючи банальним збором логів. Розуміння баз даних і вміння витягнути інформацію з них потрібне і важливе. Це і не дивно, бо велика кількість питань вивчаються виключно на початкових курсах для QA і ніде і ніколи в роботі не використовуються.

Певний час було дуже захопливо, але потім я зрозуміла, що «ламати»  мені подобається більше, ніж «будувати», і повернулася назад у тестування. Робота QA інженера потребує стратегічного та аналітичного мислення, хорошої пам’яті та зібраності (бо часто треба тримати в голові кілька  паралельних задач і вміти швидко змінювати фокус). Також не зайвим тут буде творчий підхід до роботи. Досвідчені тестувальники можуть працювати віддалено на фрілансі або у великих компаніях, наприклад ДТЕК, Київстар, Альфа банк, Приватбанк, Ericsson тощо. Зі знанням англійської мови можна працювати в закордонних компаніях, середня зарплата QA Engineer в США $71,899 на рік.

Українська ІТ-компанія ZONE3000 почала найм спеціалістів у Польщі

قياسي

Частота серйозних випадків порушень з боку нирок зростає при прийомі препарату у дозі 40 мг. У разі призначення препарату у дозі 40 мг до програми стандартного моніторингу необхідно обов’язково включити перевірку ниркових функцій. Амоксицилін проникає через плацентарний бар’єр; його концентрація в плазмі крові плода становить приблизно % від концентрації у плазмі крові вагітної.

що таке TechOps

Іноді можна обрати не те, що не потрібний людині подарунок. Людина може вирішити, що таким чином ви підкреслюєте її недоліки чи недостатні знання. Тому, вважаю, що не потрібно дарувати щось з насмішкою. Наприклад, різного роду словники, якщо людина розмовляє суржиком. Перш ніж дарувати подарунок програмісту, вам потрібно зрозуміти – не важливо, наскільки довга його борода. У душі він залишається дитиною, якій цікаве усе нове, але яка може боятись бути не у своїй тарілці або що її не так зрозуміють.

Одна з найбільших українських IT-компаній ZONE3000 оголосила про найм фахівців із Європи, зокрема з Польщі.

Інформація про лікарські засоби представлена на сайті для ознайомлення, не є приводом для самолікування та не є рекламою лікарських засобів. У разі передозування цефподоксимом призначають, підтримувальну та симптоматичну терапію. ¹Разовадоза ‒100 мг або 200 мг залежно від типу інфекції, як це зазначено вище.

що таке TechOps

Передозування може супроводжуватись симптомами з боку травного тракту та розладами водного та електролітного балансу. Можлива кристалурія амоксициліну, що в деяких випадках може призводити до ниркової недостатності. Дітей можна лікувати за допомогою Амоксиклаву® у формі таблеток, або суспензії. Як і інші антибіотики, Нео Амоксиклав може мати вплив на флору кишечнику, що призводить до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшення ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів. Застосування розувастатину в період вагітності та годування груддю протипоказане. Таблетки Редистатин по 10 мг, 20 мг та 40 мг містять у своєму складі барвник жовтий захід FCF, який може спричиняти алергічні реакції.

Українська ІТ-компанія ZONE3000 почала набирати спеціалістів у Польщі

Одночасне застосування алопуринолу під час лікування амоксициліном може збільшити імовірність алергічних шкірних реакцій. Даних щодо одночасного застосування Нео Амоксиклаву та алопуринолу немає. Частота випадків рабдоміолізу, серйозних порушень з боку нирок та печінки (переважно підвищений https://wizardsdev.com/ рівень трансаміназ) була більшою при застосуванні дози 40 мг. Як і при застосуванні інших інгібіторів ГМГ-КоА-редуктази, частота побічних реакцій залежить від дози препарату. У разі передозування пацієнту слід надати симптоматичне лікування, за потреби провести підтримувальну терапію.

Після цього про новий формат сповістили учасників. Вони мали змогу обрати або онлайн формат, або ж офлайн восени. Це можуть бути як українці, які вимушені були переїхати до сусідньої країни, так і поляки. Рідкісні Синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, вакансія TechOps Lead пухирчастий ексфоліативний дерматит, гострий генералізований екзантематозний пустульоз (ГГЕП). Терапію можна розпочати парентерально згідно з КХЛЗ IV-формули і продовжити, застосовуючи пероральний препарат. Нео Амоксиклав призначений для перорального застосування.

 • Як круто коли у тебе клієнт, який давно подумав про роботу з дому.
 • Наприклад, спочатку завантажився текст, а тільки потім завантажується картинка, яка зміщує весь текст вниз.
 • Наприкінці минулого тижня стало зрозуміло, що цими заходами компанії не обмежаться.
 • Цефподоксиму проксетил всмоктується у кишечнику і гідролізується в активний метаболіт цефподоксим.
 • Далі їхня кількість зростатиме, обіцяють в компанії.

При використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання в межах першого абзацу на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням бренду видання AIN.UA. Матеріали з позначками «Новини компаній», «Анонси», «Акції», «Блоги» та PR публікуються на правах реклами. Як уточнили в компанії, вони пропонують зручну віддалену співпрацю. Розкішні вивіски з “Південного” – стиль по-багатому Днями побував у заповіднику галицького маркетингу -… Щороку ІТ-індустрія зростає, великий попит на послуги вимагає компанії знижувати поріг входу та наймати фахівців початкового рівня. На вказану адресу надіслано листа для підтвердження підписки.

Що подарувати ІТ спеціалісту: варіанти подарунків на усі свята

Надзвичайно рідко були летальні випадки у пацієнтів з тяжким основним захворюванням або у пацієнтів, які одночасно лікуються препаратами, що мають негативний вплив на печінку. У пацієнтів зі зниженою екскрецією сечі дуже рідко можлива кристалурія, головним чином при парентеральному введенні препарату. Тому для зменшення ризику виникнення кристалурії рекомендується під час лікування високими дозами амоксициліну підтримувати баланс між випитою рідиною та виведеною сечею (див. розділ «Передозування»). Розвиток мультиформної еритеми, асоційованої з пустулами на початку лікування, може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу (див. розділ «Побічні реакції»).

Дози підбирають індивідуально, з урахуванням мети терапії та відповіді на неї, дотримуючись чинних рекомендацій. Як і інші інгібітори ГМГ-КоА-редуктази, Редистатин слід застосовувати з обережністю в терапії пацієнтів, які зловживають алкоголем та/або в анамнезі яких є захворювання печінки. Фармакокінетичний аналіз серед різних етнічних груп не виявив клінічно значущих відмінностей у фармакокінетиці європейців та темношкірих пацієнтів. Близько 90 % дози розувастатину виводиться в незміненому вигляді з калом (у вигляді абсорбованої та неабсорбованої діючої речовини), решта виводиться із сечею.

Чому улюблена розробка випалює бажання працювати?

Первинним місцем дії розувастатину є печінка ‒ цільовий орган для зниження рівня холестерину. Інформація про товар, яка розміщена на сайті не замінює консультацію лікаря та зміст інструкції для медичного застосування лікарського засобу. Дані щодо впливу амоксициліну на фертильність у людей відсутні.

Як прискорити першу відмальовку контенту?

Це можуть бути як українці, які вимушені були переїхати до сусідньої країни, так і поляки, пише DOU. Тож, коли мова йде про середніх розмірів інтернет-магазині з невеликою кількістю зображень, краще зберігати їх локально. У випадку з відео майже в 100 % ситуацій краще не хостити відео на тому ж сервері, що і сайт, а виділяти для них окремі потужності. Веб-сервер — це сполучна ланка між браузером користувача сайту і сервером, де цей сайт знаходиться. Саме веб-сервер приймає і обробляє запити браузера.

Гемцитабін у комбінації з цисплатином показаний як препарат першої лінії для лікування пацієнтів з локально прогресуючим або метастатичним недрібноклітинним раком легень. Гемцитабін як монотерапія показаний для лікування пацієнтів літнього віку та пацієнтів із функціональним статусом «2». Цефподоксим не є переважним антибіотиком для лікування стафілококової пневмонії і його не слід застосовувати в лікуванні атипової пневмонії, спричиненої такими мікроорганізмами, якLegionella,Mycoplasma таChlamydia.

Часто задаваемые вопросы

Наступні цикли складаються зі щотижневиx інфузій протягом 3 тижнів поспіль з перервою кожного четвертого тижня. 3меншення дози з кожним циклом або протягом якогось одного циклу може відбуватися залежно від ступеня токсичності, якої зазнає пацієнт. Рекомендовано проводити аналізи для визначення функцій печінки до початку, а також через 3 місяці після початку терапії.

Можливе подальше розведення приготованого розчину 0,9 % розчином натрію хлориду для інфузій без консервантів. Відповідну кількість лікарського препарату можна вводити одразу після пригoтyвання або ще розвести 0,9 % розчином натрію хлориду для інфузій. Отриманий розчин повинен бути від безбарвного до блідо-жовтого кольору прозорий вільний від видимих часток. Для виявлення негематологічної токсичності необхідно здійснювати періодичне об’єктивне обстеження та перевірку функцій нирок і печінки.

Перед хіміотерапією слід призначати антрациклін, якщо немає протипоказань. Цефподоксим проникає у грудне молоко матері в дуже малій кількості. Тому, у немовлят, що годуються груддю, можуть спостерігатися зміни кишкової флори, у томи числі діарея та колонізація дріжжеподібних грибів, у зв’язку із чим може бути необхідним припинити годування груддю. Також потрібно врахувати можливість сенсибілізації. Тому цефподоксим має застосовуватися у період годування груддю лише після ретельної оцінки співвідношення користі та ризику.

Одночасне застосування з амоксициліном сприяє виникненню шкірних алергічних реакцій. Період напіввиведення амоксициліну не змінюється при порушенні функції печінки. Амоксицилін – напівсинтетичний амінопеніциліновий антибіотик широкого спектра дії для перорального застосування. Пригнічує синтез клітинної стінки бактерій.

На співбесіді експерти визначать рівень здобутих знань та навичок. У разі успіху запропонують стати Junior System Administrator/DevOps. Щоб грамотно автоматизувати та підтримувати всі процеси, потрібні впевнені хард скіли.

За таких умов HTTP/1.1 буде швидше, ніж HTTP/2. На віртуальному хостингу ви ділите один сервер з іншими клієнтами. Ви отримуєте обмежену кількість ресурсів і обмежені можливості щодо внесення змін на сервері, тому що ваш обліковий запис не повинен заважати сусідам.

За даними звітів, у весняний період 2020-го року вони навіть перевищили очікування та зросли в порівнянні з минулим роком». Наявність сторонніх скриптів, всіляких спливаючих вікон, які в Google Tag Manager найбільше уповільнюють роботу сайтів. У нас був випадок, коли найбільше гальмували роботу сайту змінні в GTM — навіть не теги. Реалізований у коді функціонал має відповідати бізнес-вимогам клієнта.

Тобто, коли параметри Core Web Vitals вже будуть пораховані, а користувач почне взаємодіяти зі сторінкою. Завантаження таких елементів можна просто відкласти за таймером, який є в Google Tag Manager, наприклад на 6 секунд. З факторами Core Web Vitals пошуковик стане особливо високо цінувати швидкість роботи сайту та зручність його використання.

Тому сподіваємося, що восени на iForum зберуться люди з новим досвідом та новими силами. Але фінанси відходять на другий план, коли ти маєш скасувати подію, яку плекав декілька місяців, а 400 людей на неї очікували. Такі ситуації дуже серйозно перевіряють тебе на міцність та порядність — чи ти здатен реагувати швидко та приймати рішення, керуючись потребами людей, а не фінансами. НРП, відомі з клінічних досліджень і постреєстраційного спостереження застосування амоксициліну/клавуланової кислоти та класифіковані за класом систем органів MedDRA, подано нижче.

Що Вчити В 2021 Році Щоб Стати Програмістом?

قياسي

Загалом популярність більшості мов цього року зростала. Негативна динаміка, окрім Java і Python, лише у Ruby, C, Scala, Clojure і C++. Остання, до речі, продовжує стрімко втрачати популярність. Не в останню чергу через зниження частки серед новачків. Найпопулярнішою мовою серед українських розробників залишається JavaScript (18,8%). На другому місці C#, у неї другий рік поспіль позитивна динаміка.

Яка мова програмування актуальна в 2022

Створювати і застосовувати інформаційні комп’ютерні системи з інтегрованою інформацією, технології інформаційного та системного аналізу відповідно до сучасних концепцій інженерії даних. Просто цікаво, чому в статистиці JavaScript і TypeScript заначені, https://wizardsdev.com/ як окремі мови? Це ж по суті одне і те саме, з доданими типами. І більше того, TypeScript все одно транспілюється в той самий JS. «Це 10 серій про особливості роботи в IT та практичні базові знання для тих, хто вирішив спробувати програмувати.

Проблемы Вхождения В It: Стоит Ли Идти На Курсы

Збільшилася частка проектів на C++ та C — це можна пов’язати з подальшим поширенням інтернету речей. JavaScript-екосистема поступово переймає першість у JVM. У Міністерстві цифрової трансформації України повідомили, що у практичних завданнях курсу «Програмування для новачків» кожен зможе У Києві створено RnD-центр великої міжнародної IT-компанії написати свій перший код. Лікарі сказали ще хвилин і вже не було би кого рятувати. Раджу придбати сигналізатор чадного газу і без нього цю штуку не вмикати. Якщо курси для лошків то навіщо пропонувати курси анлійської адже є купа ютуб відео з англійською та купа інших онлайн варіантів.

Яка мова програмування актуальна в 2022

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами. Подивімося кореляцію між віком і мовою програмування. Найбільш комфортною мовою є Dart, далі у першому кластері Clojure, Kotlin, Rust, Swift, C#, Go та TypeScript. Передрук матеріалів dev.ua можливий лише за письмової згоди редакції.

Рейтинг Мов Програмування 2022 C# Обійшов Java, Typescript Зрівнявся З Php, А Dart

У рейтингах TIOBE і GitHub PHP знаходиться на 11 і 6 місцях відповідно. Спеціаліст з розробки програмного забезпечення – найпопулярніша професія сучасного світу. Попит на спеціалістів цього профілю зростає щоденно. Вища освіта за найбільш прогресивним напрямом дозволить змінити оточуючий світ та покращити життя кожного.

Яка мова програмування актуальна в 2022

Мета створення нової спеціалізованої мови полягає у необхідності прискорення і спрощення процесу розробки. Як заявили розробники з “іSpheres”, сто рядків коду мовою Java замінять рядків EPL. В ІТ-сфері не можна сказати, що певні мови програмування чи технології, які були популярними рік тому, вже втратили актуальність.

Стань Затребуваним Програмістом, Навчаючись У Практиків

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Про це повідомляє пресслужба Агентства з технічного співробітництва та розвитку в Україні. Здатність засвоєння нових знань, прогресивних технологій та різноманітних інновацій.

 • Уміння застосовувати знання про процес ліцензування та сертифікацію на практиці.
 • Щоб це з’ясувати, проаналізуємо, яку мову використовували як першу наші респонденти з досвідом роботи менш як рік.
 • При цьому наш український досвід говорить, що кількості Ruby-програмістів недостатньо, щоб покрити поточний попит.
 • Деякі джерела вказують число, близьке до 9000.
 • Перші дві мови легко опанувати самостійно, вони досить прості для розуміння», — пояснює експертка.

Кожен хто має якийсь мінімальний шанс свічнутись в айті, має бути здатен це зробити САМ/САМА. Вважайте це як тест на профпридатність і здатність самонавчатись. Хто не може сам осилити відіо на ютубі чи курс на курсері чи маленький петпроджект по інструкції з інтернету, коли їх просто валом — краще не признавайтесь нікому, і не соромте себе й людей. Якщо ваша професія вам подобається, поміркуйте, чи можливо змінити тільки сферу діяльності та тип компанії.

Топ

Ми проводимо навчання з найактуальніших напрямків у сфері розробки програмного забезпечення. При копіюванні матеріалів зі сторінки « Новини України і світу» , для інтернет – видань – обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання . Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання ( для інтернет – видань) – повинна бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. У системах з використанням радіопозначок інформація буде збиратися й оброблятися саме тоді, коли це буде необхідно.

Python

Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних. Наші аудиторії оснащені комфортними робочими місцями, комп’ютерною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням. Щодо залежності досвіду і мов, то масові мови, як правило, використовують люди з медіанним трирічним досвідом (видно, це результат росту галузі). Виділяються Scala розробники, для яких Scala — це, як правило, не перша мова. Ситуація з Pascal/Delphi та PL/SQL досить очевидна. Почала знижуватися частка Swift (що статистично незначно) — звідси ми можемо зробити висновок, що можливо, розробка на iOS скорочується загалом.

На онлайн-курси орієнтуються близько 31%, а 7% збираються використовувати офлайн-підхід з локальними викладачами. Комп’ютерна Академія IT Step – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять. Забаганки, мрії, натхнення, улюблені фреймворки, ненравіцца, й рідкісні ніші це бонус для тих хто вже з якимось досвідом і пройшов стадію непритомності на інтерв’ю. Починати треба з того за що платить ринок і є великий пул вакансій. Зазвичай перша робота це не вибір а куди візьмуть ЗАВЖДИ, а зараз тим більше.

Наприклад, Support спеціалісту в телекомунікаційному продукті потрібно мати базове розуміння локальних і глобальних мереж, мережевих протоколів, роутингу і світчигу. Кар’єрна консультантка Юлія Шишенко серед технічних напрямків радить звернути увагу на професію DevOps, комп’ютерну інженерію та розробку архітектури, кібербезпеку. Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити технічні статті та обговорення. Половина респондентів бере участь у проєктах з відкритим кодом. Ну й нарешті цікаво подивитись на відносну кількість респондентів у цих категоріях.